درباره اسپیکتل

 

هدف نهایی را فراموش می کنیم و انرژی مان را روی ابزار می گذاریم.

با نگاهی گذرا به دور و اطراف خودمان به راحتی می فهمیم، علیرغم وجود واحد درسی زبان در زمان تحصیل و موسسات و کلاس ها و دوره های آموزشی بی شمار، تعداد کسانی که به راحتی می توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند بسیار اندکند.

شاید در نگاه اول ضعف دوره ها، اساتید و متدهای آموزشی مطرح شود. اما مسئله این نیست. به جرات می توان گفت، اساتید و موسسات توانمندی در اختیار داریم و بیشتر متد های آموزشی ما دارای استانداردهای بین المللی هستند.

حقیقت اینجاست که این خود ما هستیم که نمی توانیم از این ابزار به درستی استفاده کنیم و گاهی طی یک دوره آموزشی آنقدر خود را درگیر جزییات غیرکاربردی می کنیم که از هدف اصلی دور و دورتر می شویم.

در اسپیکتل هدف نهایی از روز اول جلوی چشمان شماست. راه فرار ندارید.

اسپیکتل، یک متد آموزشی است که از روز اول شما را با هدف نهایی تان مواجه خواهد ساخت و دنیای واقعی مکالمه به زبان اصلی را هر روز برای شما شبیه سازی و تداعی می کند.

این شبیه سازی توسط یک معلم زبان بصورت صد در صد خصوصی انجام خواهد شد. او هر روز با شما تماس گرفته و شروع به صحبت می کند. این مکالمه به زبان انگلیسی و کاملا آموزشی است. پس شما باید تمام تلاش خود را برای همصحبتی و یادگیری متون ارائه شده بکار بندید.

خرید از فروشگاه، آدرس پرسیدن، معاشرت روزانه، صحبت با همکاران

در اسپیکتل، هر روز یک جزوه آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد. ماهیت این جزوه کاملا کاربردی و مطابق نیاز شما تحریر گشته. مباحثی که هر روز در محیط کار یا زندگی خود به آنها نیاز دارید را در یک جزوه آموزشی به همراه تلفظ آن خواهید آموخت و مربی همان مطالب را هر روز با شما پرسش و پاسخ خواهد نمود.

ماهر می شوید.

از آنجا که قسمت مهمی از یادگیری زبان، تکرار و تکرار است. بخشی از زمان هر جلسه، به پرسش و پاسخ موضوعات جلسات قبل سپری خواهد شد. تکرار این عمل سبب تثبیت آموخته های زبان آموز و تقویت میزان مهارت وی خواهد شد.

هر روز پیشرفت می کنید و این را با چشمان خودتان خواهید دید.

یکی از مزیت های اسپیکتل این است که هر روز فایل صوتی کلاس های برگزار شده را در اختیار خواهید داشت. از این رو هر روز می توانید شاهد پیشرفت خود بوده و آن را حس کنید. امتحان کنید: کافیست یک بار مکالمه هفته گذشته تان را با مکالمه امروزتان مقایسه کنید تا متوجه تغییرات خود شده و شگفت زده شوید.

این متد برای کدام سطح زبان آموزان مناسب است؟

برای همه سطوح مناسب خواهد بود. از کسی که هنوز الفبای زبان انگلیسی را نمی داند تا شخصی که خود مدرس زبان باشد. از هفت سال تا هفتاد سال، همگی می توانند از این متد بهره جویند.

دانشجویی که زبان انگلیسی بلد نیست. چگونه می تواند با این طرح ارتباط برقرار کند؟

کافیست نگاهمان را مطابق هدفمان تغییر داده و زبان انگلیسی را علم ندانسته و آن را مهارت خطاب کنیم.

اینجاست که برای کسب یک مهارت جدید باید در محیط واقعی قرار بگیریم. این محیط واقعی یعنی همان مکالمه گفت و شنود در قالبی آموزشی به زبان اصلی که قرار است هر روز برای ما تکرار شود.

شاید در ابتدای راه، این مسیر برای زبان آموز مبتدی سخت بنظر آید. اما تداعی این جمله که او درست در نقطه هدف قرار داشته و کلیه گام ها و قدم هایش کاربردی و هدفمند است. برایش ایجاد انگیزه خواهد نمود.

اشتباهات رایج پرتکرار:

اشتباه رایج برخی زبان آموزان این است که به جای آنکه انرژی و وقت خود را صرف هدف اصلی کنند به شاخ و برگ های مسیر بیش از اندازه بها می دهند. بعنوان مثال برخی زبان آموزان بیشتر وقت خود را صرف یادگیری قواعدی می کنند که در ابتدای مسیر نیازی به آنها نیست. یا خود را درگیر حفظ نمودن کلماتی می کنند که که در ادبیات محاوره کاربردی نداشته و لذا به سرعت از حافظه کوتاه مدتشان پاک خواهد شد.

هفت مزیت طلایی اسپیکتل:

اول آنکه ما در این دوره معلم خصوصی داریم و این یعنی تمرکز آموزش، همسطح دانش شما. در این دوره، معلم دقیقا متناسب با سطح سواد دانشجو کلاس را برگزار می کند.

دوم آنکه جزوات آموزشی کاملا کاربردی و خلاصه و دقیقا مطابق نیاز آموزشی و سطح سواد دانشجو تحریر می گردد. مباحثی که هر روز با آن سر و کار دارید و در یک مکالمه روزمره به آن نیازمندید. موضوعاتی مثل احوالپرسی، معرفی دوستان، خرید از فروشگاه، آدرس پرسیدن، مراجعه به پزشک، شناخت تاریخ و تقویم و ساعت و . . . که در تمام دنیا جملات مشترک و تکرارپذیر دارند را ملکه ذهنن دانشجو می کنیم.

سوم اینکه، در یک جلسه آموزشی، دنیای واقعی بصورت مجازی برای دانشجو شبیه سازی می شود و مربی دانشجو را با کلیه گویش های کاربردی و اصطلاحات عامیانه زبان انگلیسی آشنا می کند. اصطلاحاتی که معمولا در کمتر کتاب زبانی شاهد آن باشیم.

چهارم، جلسات آموزشی هرروز برگزار خواهد شد و مهمترین رکن تثبیت مهارت زبان، تکرار آن است. تکرار روزانه مباحث جدید و مرور چندین باره جلسات گذشته، دانش آموز را به درجه بالایی از تسلط و تثبیت خواهد رساند. ضمن آنکه فایل صوتی تمام جلسات در اختیار دانشجو قرارخواهد گرفت و دانشجو خود پس از چند جلسه به عینه میزان پیشرفت خود را حس خواهد نمود.

پنجم، زمان برگزاری روزانه کلاس را خود دانشجو انتخاب می کند، لذا دانشجو می تواند زمان های باطل روزمره خود را احیا کرده و یا زمان هایی را انتخاب کند که از لحاظ فکری و ذهنی در اوج آمادگی یادگیری باشد.

ششم، در این متد، مکان فیزیکی کلاس مطرح نیست. دانشجو می تواند در هرشهر یا کشوری در منزل، محل کار یا حتی مسیر رفت و آمد خود، تلفن مربی را پاسخ داده و چند دقیقه لذت بخش را به یادگیری زبان انگلیسی سپری کند.

و هفتم، در نهایت اینکه اسپیکتل با قیمت بسیار بسیار مناسبی عرضه می شود. قیمتی کمتر از یک . . . . . .

نحوه ثبت نام چگونه است:

دانشجو می تواند یا با شماره تلفن 09120207009 و 05135010867 تماس گرفته و یا مستقیما به سایت speaktel.ir مراجعه و ثبت نام کند.

یک زبان جدید، یک زندگی جدید:

به زودی زود تمامی زبان های زنده دنیا را با این متد آموزش خواهیم داد و شاهد تحول عظیمی در یادگیری، مهارت و تثبیت زبان های زنده دنیا برای تمام مردم سرزمینمان ایران خواهیم بود.

چقدر زیبا خواهد بود وقتی که تک تک ایرانیان بتوانند با صرف کمترین هزینه و با اختصاص تنها نیم ساعت از روزشان به هفت زبان زنده دنیا صحبت کنند.    اسپیکتل، تماسی به بزرگی دنیا

دهکده سبز زبان، مجری انحصاری طرح اسپیکتل

مشهد -وکیل آباد 67 دادگر 18 پلاک 85 آموزشگاه زبان نیک آذین